×

پیام

Failed loading XML...

 

 این سایت با هدف معرفی و توسعه نرم افزارسامانه هوشمند قوانین  طراحی شده است.

یکی از بهترین شیوه های تفسیر ، یافتن معانی درست قانون در سایر اعلام های قانونگذار و دانستن معنی هر حکم با توجه به موقعیت و وضع آن در میان سایر احکام همانند است .شناسایی و جمع آوری اندیشه های بزرگان جهت احاطه به یک موضوع بسیار با اهمیت  بوده لیکن در شیوه سنتی،زمان بر ودشوار است. طراحی این سامانه بر مبنای روش آقای دکتر ناصر کاتوزیان «کتاب قانون مدنی در نظم حقوقی کنونی» بوده و شامل مجموعه ای از کتب هوشمند قوانین جمهوری اسلامی ایران است که با افزودن یک کتاب قانون به کتابخانه، شبکه ارتباطی چند جانبه ای بین تک تک موضوعات کتاب با سایر موضوعات در کتب دیگر، بصورت خودکار و هوشمند ایجاد می شود و کاربر می تواند بدون مراجعه به سایر کتابها، فقط با یک کلیک، تمامی مطالب و احکام یک موضوع را در یک صفحه مشاهده نماید.

این سامانه  ویژه موبایل، تبلت و آی پد برای سیستم عامل   اندروید(Android )    و ای او اس (ios)   طراحی شده و به منظور جلوگیری از بروز مشکلات ناشی از ورود قوانین جدید که باعث اصلاح و یا عدم اعتبار قوانین جاری می شود، این سیستم برای نشان دادن وضعیت های مختلف قوانین، رنگ های متنوعی را در نظر گرفته است . رنگ قرمز نشان دهنده قانون منسوخه ، رنگ سبز مبیّن قانون اصلاحی ، رنگ بنفش نمایانگر قانون موقت و آزمایشی و رنگ سفید نشانگر معتبر بودن قانون است.

استادان، دادرسان، وکلا و دانشجویان حقوق می توانند با بکارگیری این سامانه به مجموعه ای از قوانین با چندین هزار اصل و فرع مستند رجوع کرده و به حقوق زنده دست یابند.

مخاطبين :

وكيل و اشخاصي كه به امور و شغل وكالت مشغول هستند، مشاور و مشاوران حقوقي، موسسه و شركت هاي حقوقي، دفترخانه ها و دفاتر رسمي، كارشناس و كارشناسان رسمي دادگستري، دانشجويان رشته حقوق، حقوقدانان، تدوين كنندگان قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران، گرداورندگان و تدوين كنندگان كتاب قانون، كتابهاي قوانين و مقررات و كتابهاي حقوقي، مشاورين حقوقي قوه قضاييه، نمايندگان و نماينده حقوقي سازمانها و ادارات دولتي و خصوصي، كاراموزان وكالت، دانشجويان دكتري، كارشناسان ارشد حقوق و كارشناسان حقوق و اشخاصي كه به دنبال داشتن وكيل همراه، نرم افزار قانون و نرم افزار حقوقي موبايل هستند

 

محتوای سامانه هوشمند قوانین

RSS

Template Design:Dima Group

Back to Top

پشتیبانی