.1ثبت نام
جهت خرید کتاب و یا استفاده از بخش تالار گفتگو صرفا یک مرتبه باید ثبت نام نمایید که این ثبت نام از دو روش زیر امکانپذیر است.


روش اول: ورود به فروشگاه کتاب
کتاب مورد نظر را انتخاب کرده و پس از لمس دکمه خرید پنجره ورود نام کاربری باز می شود که باید گزینه ثبت نام را لمس و فرم اطلاعات را تکمیل و ثبت نمایید. سپس با ورود نام کاربری مرحله ثبت نام به پایان می رسد و می توانید از امکانات سامانه استفاده نمایید.


روش دوم: ورود به بخش تالار گفتگو
پس از ورود به تالار گفتگو و ارسال نظر پنجره ورود نام کاربری باز می شود و باید همانند مراحل روش اول اقدام شود.


نکته اول: نام کاربری که قبلا توسط سایر کاربران ثبت شده باشد (تکراری)قابل ثبت نیست.
نکته دوم: برای ثبت نام باید دستگاه به اینترنت متصل باشد.


  .2
مشاهده کتب
وارد فروشگاه کتاب و بخش های مختلف آن شوید تا کتاب های هر بخش را مشاهده نمایید، با لمس جلد کتاب می توانید توضیحات و عکس های مربوطه به کتاب را مشاهده نمایید.

 .3
خرید کتاب
برای خرید کتابهای مورد نظر دو روش وجود دارد لیکن جهت تسریع و جلوگیری از تکرار اطلاعات حساب روش دوم پیشنهاد می گردد.

روش اول: پرداخت از طریق درگاه الکترونیک
در این روش با زدن دکمه خرید به درگاه الکترونیکی کافه بازار هدایت و باید اطلاعات کارت بانکی وارد شود. نکته قابل توجه اینکه درصورتی که کاربر قصد خرید چند کتاب را داشته باشد
تکرار ورود اطلاعات بانکی خسته کننده می شود


روش دوم: پرداخت از طریق حساب کافه بازار
اگر قصد خرید چند کتاب را دارید بهتر است مجموع قیمت آنان را محاسبه و سپس اعتبار حساب خود را به میزان مورد نیاز در کافه بازار افزایش دهید.در این روش نیاز نیست کاربر برای خرید هر کتاب کلیه اطلاعات حساب بانکی خود را وارد نماید بلکه در زمان خرید، مبلغ کتاب از اعتبار حساب وی کسر می شود.

 

نحوه افزایش اعتبار حساب کافه بازار
الف. برای خرید اعتبار کافه بازاری پس از ورود به کافه بازار با حساب کاربری شوید و اعتبار کافه بازاری خود را به » اعتبار و کارت هدیه « خود، وارد منوی یکی از چهار بسته موجود افزایش دهید .

 

ب. سپس با استفاده از یکی از روش های پرداخت بازار، اعتبار کافه بازاری بخرید . با پرداخت موفقیت آمیز مبلغ کتاب و زدن دکمه دانلود، کتاب مورد نظر به لیست کتاب های خریداری شده کاربر در بخش کتابخانه اضافه میشود و کاربر می تواند آن را دانلود نماید.


نکته اول: برای خرید کتاب باید دستگاه به اینترنت متصل باشد.
نکته دوم: برای استفاده از هر کدام از روش های پرداخت، کاربر باید حداقل یکبار در برنامه کافه بازار ثبت نام کرده باشد.


.4
دانلود کتاب
به بخش کتابخانه وارد شوید و سپس دکمه روی کتاب را لمس نمایید تا عملیات دانلود و بارگذاری کتاب آغاز شود مدت زمان این کار با توجه به حجم کتاب متفاوت می باشد، پیشنهاد می گردد از اینترنت پر سرعت استفاده نمایید.


5. مدیریت کتابخانه
شما می توانید در این بخش  برای راحتی کار و به سلیقه خود کتابهایتان را دسته بندی کنید .

پس از لمس مدیریت کتابخانه وارد صفحه ایی می شود که می توانید دسته بندی های خود را ببینید و یا یک دسته بندی جدید انجام دهید که برای افزودن دسته بندی جدید ، آیکن نمایش داده شده در تصویر زیر را لمس نمایید.

در صفحه باز شده جدید می توانید برای دسته بندی جدید خود نامی را تایپ کنید و از لیست کتابهای خریداری شده خود برای این دسته بندی ، کتابهایی را انتخاب کنیدو سپس کلید انتخاب را لمس نمایید.

از این به بعد شما هرگاه وارد کتابخانه شوید می توانید از با استفاده از گزینه << همه >> لیست کتابهای دسته انتخابی خود را مشاهده نمایید.

 

6. تنظیمات کتابخانه
در این بخش شما می توانید نوع خط و فونت مطالب را تغییر دهید و می توانید نحوه نمایش مواد قانون را انتخاب کنید که به دو صورت : 1- با زیر گروه (با سر فصل کتابها) 2- بدون زیر گروه (بدون سر فصل کتابها)نمایش می دهند

 

 

7. مطالعه کتاب
پس از اتمام عملیات دانلود عکس روی جلد کتاب به صورت پررنگ در آمده و با لمس کتاب مورد نظر به مطالعه آن بپردازید.


.8
مرتبطین
امکان فوق العاده جذاب مرتبطین که با صرف چندین ماه کار شبانه روزی به برنامه اضافه شده است این امکان را به کاربر می دهد که با ورود به هر ماده قانونی و زدن دکمه مرتبطین به لیست دسته بندی شده و کاملی از کلیه ماده ها و نظریه هایی که با این ماده قانونی به نحوی در ارتباطند دسترسی پیدا کرده و با لمس هر کدام به متن کامل آن هدایت شود و برای برگشت به ماده اصلی مورد مطالعه خود کافی است دکمه برگشت برنامه و یا گوشی را فشار دهد.)قابل ذکر است تنها لیست مرتبطینی به نمایش در می آید که کتب اصلی آن ها قبلا خریداری شده باشد.(

 


.9
جستجوی پیشرفته
در صفحه اصلی وارد قسمت جستجوی پیشرفته شده در این مرحله شما می توانید 2 نوع جستجو را انجام دهید. 1- جستجو معمولی 2- جستجو ترکیبی

1- جستجو معمولی : در این نوع جستجو  موادی را نشان می دهند که کلمات تایپ شده به صورت یکجا در متن  وجود داشته باشند.

دکمه انتخاب کتاب را لمس نمایید بعد از ظاهر شدن لیست کتاب های موجود در کتابخانه، کتابهایی را که قصد دارید جستجو در آن انجام شود تیک زده و سپس کلید انتخاب را لمس نمایید. حال در نوار بالا کلمات مورد نظر را تایپ تا جستجو در کتابهای انتخابی صورت پذیرد

 

 

 

2- جستجو ترکیبی : در این نوع جستجو  موادی را نشان می دهند که کلمات تایپ شده به صورت متصل یا منفصل  در متن  وجود داشته باشند.

دکمه انتخاب کتاب را لمس نمایید بعد از ظاهر شدن لیست کتاب های موجود در کتابخانه، کتابهایی را که قصد دارید جستجو در آن انجام شود تیک زده و سپس کلید انتخاب را لمس نمایید. حال در نوار بالا کلمات مورد نظر را تایپ تا جستجو در کتابهای انتخابی صورت پذیرد.

برای مثال در جستجو معمولی:

برای مثال در جستجو ترکیبی:

 


.10
جستجوی عادی
در قسمت کتابخانه وارد کتاب مورد نظر شده و بعد از لمس علامت جستجو در قسمت راست کتاب در نوار جستجوی بالای کتاب کلمات مورد نظر را تایپ تا جستجو صورت پذیرد.


.11
حذف کتاب
وارد کتابخانه شوید و یک لمس طولانی بر روی عکس کتاب مورد نظر انجام دهید تا عملیات حذف انجام شود قابل ذکر است با حذف کتاب صرفا محتوای کتاب از گوشی شما حذف میشود و در هر زمان دیگری می توانید دوباره آن را به رایگان دانلود کنید.


.12تالار گفتگو
در صفحه اصلی بعد از ورود به تالار گفت وگو با لمس بر روی تالار مورد نظر وارد تاپیک یا موضوع مورد نظر شوید و به بحث و گفت و گو با سایر کاربران بپردازید.
نکته: برای ورود اینترنت گوشی باید وصل باشد..13
کلیدهای کاربردی
نوار ابزار موجود در برنامه که در حالت افقی در سمت چپ و در حالت عمودی در بالای صفحه در منوی کتابخانه موجود است شامل دکمه های کاربردی مورد نیاز کاربر می باشد.

اگر در زمانی کتاب ها به علت ایراد اینترنت بارگزاری نشده باشند و یا کتابی توسط کاربر حدف شد و نیاز به دانلود مجدد آن باشد با لمس این کلید کتاب ها ظاهر شده و می توان نسبت به دانلود آنها اقدام نمود.


به کتابخانه وارد شوید و کلید علاقه مندی را لمس نمایید، حال موضوعات مورد علاقه که قبلا انتخاب نموده اید را مشاهده می نمایید و درصورت عدم تمایل می توانید با لمس کلید ضربدر آن را از لیست حذف نمایید.

جهت برگشت به صفحات قبلی و به قوانین قبلی می باشد.

در صورت وجود ویرایش جدید کتاب های موجود، از این کلید استفاده نمایید و سپس کتاب بروز شده را لمس نمایید تا بروزرسانی انجام شود.

هر موضوعی که مطالعه می کنید می توانید با لمس نمودن کلید علاقه مندی آن را به صفحه علاقه مندی ها انتقال دهید.

برای برگشت به صفحه اصلی سامانه می باشد.

 

محتوای سامانه هوشمند قوانین

RSS

 • مجموعه کتابهای (هوشمند) با اعمال 40 درصد تخفیف

  صفحه اصلی Jun 20, 2016 | 04:23 am

  مجموعه کتابهای (هوشمند) با اعمال 40 درصد تخفیف مجموعه کتابهای هوشمند از این پس در سایت داتا (datta.ir ) با 40% تخفیف ارائه می گردد. 

  Read more...
 • درباره ما

  صفحه اصلی Dec 5, 2015 | 04:22 am

  درباره ما   این سایت با هدف معرفی و توسعه نرم افزارسامانه هوشمند قوانین  طراحی شده است.یکی از بهترین شیوه های تفسیر ، یافتن معانی درست قانون در سایر اعلام های قانونگذار و دانستن معنی هر حکم با توجه به موقعیت و وضع[…]

  Read more...
 • نسخه جدید اندروید

  صفحه اصلی Nov 3, 2015 | 01:37 am

  نسخه جدید اندروید نسخه جدید اندروید با تغییرات زیر منتشر شد پیشنهاد می گردد حتما نسخه خود را از طریق کافه بازار بروز نمایید ۱. بروزرسانی جستجوی ترکیبی (کاربران می توانند سه کلمه غیر متصل را در جستجوی ترکیبی تایپ نمایند که در[…]

  Read more...
 • محل قرارگیری کتابهای جدید(هوشمند)

  صفحه اصلی Sep 6, 2015 | 04:37 am

  محل قرارگیری کتابهای جدید(هوشمند) محل قرارگیری کتابهای جدید(هوشمند) : قانون تملک آپارتمانها و آیین نامه آن (در مجموعه مدنی). پیشنهاد میگردد عناوین کتاب های مد نظر خود را در بخش کتب مورد تقاضا اعلام نمایید تا به ترتیب در دست تولید قرار گیرند

  Read more...
Template Design:Dima Group

Back to Top

پشتیبانی